+38 (050) 403 27 99 Зворотній дзвінок
Пн-Птн 09:00-18:00 Сб-Нд: вихідний
Задати питання
0

Лежачий поліцейський

Лежачий поліцейський

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Купити лежачого поліцейського можна під виглядом такої продукції, як дорожня лежачий поліцейський. Цей елемент призначається для зменшення швидкості транспортного засобу. Він може використовуватися на самих різних ділянках дороги, особливо в тих місцях, де існує значна небезпека для водіїв, а також пішоходів.


Чому потрібно купити лежачого поліцейського?

Лежачі поліцейські - це найбільш ефективний засіб, які призначаються для примусового зменшення швидкості пересування автомобіля. Вони виробляються з різних матеріалів. Спочатку, сюди варто віднести такі варіанти, як полімеркомпозіт, а також армована гума.


Виріб представлено в продажу в різних розмірах. Воно може бути представлено у вигляді продукції з наявністю круглої поверхні. Тут все кріпиться на один єдиний анкерний болт. Допускається установка майже на будь-якого різновиду дорожнього покриття.


Побори найбільш підходящого лежачого поліцейського безпосередньо залежить від якісності дорожнього покриття. У ситуації, коли мова йде про щільному і досить рівному асфальті, тоді варто звернути увагу на моделі, виконані з високоякісного полімеркомпозиту. Адже подібний виріб буде максимально щільно прилягати до самої поверхні.


Коли мова йде про дорожнє покриття з ямками, з численними нерівностями, а також зі всілякими фрагментами асфальту, тоді вище позначена модель просто не підійде. У цій ситуації, вона виявиться не такою довговічною.


Незалежно від обраного варіанту лежачого поліцейського, необхідно розуміти, що він вважається самим незамінним елементом простору кожного без винятку сучасного міста. Цей елемент зменшує аварійність, і рекомендований до установки на досить складних ділянках автомобільних доріг. Він запобігає ймовірність виникнення ДТП в результаті збільшеної швидкості руху авто, а також забезпечує максимальну безпеку.


Лежачі поліцейські максимально результативно зменшують швидкість пересування транспортного засобу, а також збільшують показники безпеки на численних ділянках дороги поблизу дитячих садків, шкільних закладів, місцевих парків, а також тих місць, де спостерігається присутність величезного скупчення людей. Цей елемент може застосовуватися і на різних небезпечних ділянках з метою забезпечення максимальної безпеки.


Мають намір купити лежачого поліцейського? Тоді краще відразу звернутися в нашу компанію, що займається реалізацією подібної продукції у нас і у наших дилерів - Дніпро, Київ, Харків або з доставкою по всій Україні! Вартість виробу залежить від виду і матеріалу виготовлення.