+38 (050) 403 27 99 Зворотній дзвінок
Пн-Птн 09:00-18:00 Сб-Нд: вихідний
Задати питання
0

Маски зварювальника

Маски зварювальника

Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)

Купити зварювальну маску - нічого складного!


Маски зварювальні, купити які можна в інтернет-магазині, вважається незамінним аксесуаром в період виконання роботи, де задіяно зварювальне обладнання. Головне призначення цього виробу полягає в забезпеченні захисту очей, обличчя, дихальних шляхів, а також вух від негативного впливу зварювальної дуги. Все це стосується і виключення вірогідності потрапляння бризок від занадто гарячого металу. У продажу можна зустріти найрізноманітніші види масок, куди, в першу чергу, варто віднести:


Моделі з фіксованим фільтром.

Моделі з автоматичним світлофільтром під назвою «Хамелеон».

 

Купити зварювальну маску - легко і просто!


Купити зварювальну маску можна в різних варіантах виконання. Великою популярністю користується така модель, як Хамелеон. Вона є зручною і простою застосуванні. Виріб максимально успішно здатне захистити не тільки очі людини. Йдеться про захист від впливу інфрачервоних і ультрафіолетових променів. Модель володіє і досить міцну конструкцію. Вона ідеально сидітиме на голові будь-якої людини.


Перед початком використання, все, що потрібно зробити, - це відрегулювати найбільш підходяще місце розташування маски. Не обійтися і без підбору найбільш відповідного рівня затемнення. Все залежить від рівня сили зварювального струму. Роль може зіграти і різновид зварювальних робіт.


Маску можна одягати відразу ж після її безпосереднього включення. У ситуації, коли дуга не зайнялася, тоді світлофільтр є практично повністю прозорим. Завдяки цьому можна здійснити всі потрібні приготування. Немає потреби в знятті захисного аксесуара. Під час запалювання дуги, сам екран, який знаходиться на масці, моментально переходить саме в темний режим. Це відбувається за рахунок виникнення реакції на світло.
Як вибрати зварювальну маску і купити правильно?


У цій ситуації, при підборі найбільш відповідної моделі настійно рекомендується особливу увагу на наступні особливості:


Чим значно більшим виявиться саме оглядове вікно, тим значно зручніше можна буде проводити різні види роботи.

Матеріал виробництва корпусу аксесуара. Адже він призначається для забезпечення термічної, а також механічної міцності.

Регулювання і їх чисельність. Тут мова йде не тільки про чутливість світлофільтру, а й про такий показник, як ступінь затемнення.

Види і місце розташування регулювань. Найчастіше вони знаходяться не тільки на лівій стороні.

 

Бажаєте купити зварювальну маску? Немає нічого простіше! Досить визначитися з моделлю, і відправити власний замовлення! Ви можете забрати своє замовлення у нас і у наших дилерів - Дніпро, Київ, Харків або з доставкою по всій Україні.