+38 (050) 403 27 99 Зворотній дзвінок
Пн-Птн 09:00-18:00 Сб-Нд: вихідний
Задати питання
0

Шліфувальний круг

Шліфувальний круг

Показано з 1 по 11 із 11 (всього сторінок: 1)

Шліфувальний круг - це обладнання которог застосовується в металообробці і деревообробці і є расходников, тому фахівці часто шукають купити шліфувальний круг в інтернеті і знають будь-які бренди.


ми пропонуємо купити шліфувальні круги 3М, котолрого добре зарекомендували себе в зазначених вище сфера і не мають практично негативних відгуків. Кола застосовують для доведення і шліфування поверхні до необхідної чистоти. Завдяки гнучкості і спеціальній формі оправок, такі кола здатні прилягати великою площею до оброблюваної поверхні, дозволяючи зберегти площинність і не міняти геометрію прямих кутів.


Наша компанія представляє також шліфувальний круг 3M ™ Hookit ™, які ідеальні для роботи з великими ділянками обробки за допомогою орбітальних шлифмашин. Система фіксації «гачок-петля» значно спрощує заміну диска, дозволяючи багаторазово його використовувати до повного зносу. Такий шліфувальний круг часто хочуть купити на великі підприємства, де потрібна швидка обробка великих площ.


Види шліфувальних кругів предсавленних в нашому магазині

Абразивні рулони і листи 3M ™ Scotch-Brite ™ підходять для обробки металевих, кам'яних, дерев'яних, МДФ та інших синтетичних поверхонь. Вони дозволяють ефективно обробити як площину, так і деталі складної конфігурації в важкодоступних місцях, не порушуючи їх геометрію.

Абразивні губки 3M ™ Softback ™ зі спіненого поліуретану розроблені для ручної обробки складного профілю з безліччю важкодоступних заглиблень, недоступних для інших інструментів.

Мікрофінішние абразиви 3M ™ Microfine ™ ідеально усувають точкові дефекти ЛКП. Малий діаметр дозволяє зробити точну обробку без порушення прилеглих ділянок.

Якщо Вам потрібно купити шліфувальний круг хорошої якості і за вигідною ціною - звертайтеся в нашу компанію. Менеджери допоможуть підібрати правильно шліфувальний круг і доставлять по всій Україні. Також можна купити шліфувальний круг у наших дилерів - Дніпро, Київ, Харків, Одеса або самовивозом в наших магазинах.