+38 (050) 403 27 99 Зворотній дзвінок
Пн-Птн 09:00-18:00 Сб-Нд: вихідний
Задати питання
0

Диски відрізні

Диски відрізні

Показано з 1 по 9 із 9 (всього сторінок: 1)

ідрізний диск це важливе обладнання на підприємствах, які працюють з метол і і тому, як правило, для фахівців питання як правильно вибрати і купить відрізний диск НЕ становить проблем.


Ми пропонуємо купить відрізний диск від бренду 3М, які Розроблено спеціально для різання металевих прутків різного діаметру, листового прокату, труб круглого і квадратного перетину і з різною товщиною стінки, різноманітних прокату, виробів як з вуглецевої сталі, так і з кольорових металів, таких як нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, бронза і навіть титан.


Хотілося так само відзначити, що відрізні диски 3М, мають рівномірну знос по всьому периметру, що дозволяє Отримати найвищому якість різу, при цьому НЕ викликаючи задирок і припікання металу. Найвищому якість відрізного диска від компанії 3М давно зарекомендували себе на ринку і фахівці в галузі обробки металу безсумнівно залишають тільки позитивні відгуки в ЦИХ відрізних дисках.


Види відрізних дисків

Відрізні диски 3М діляться на:


відрізні диски 3M ™ Cubitron ™ II для швидкого різання високоміцних сталей і кольорових металів і навіть сплавів

відрізні диски 3M ™ Inox для різання нержавіючих сталей

відрізні диски 3M ™ Cubitron II Cut & Grind для вирізання виїмок, різання, усунення кутового шва після сварки, а також для зняття фаски.

відрізні диски 3M ™ Silver для роботи з будь-якими видами кольорового металу, нержавіючої сталі

Чи збираєтеся купить відрізний диск? Тоді краще відразу звернутися в нашу компанію, що займається реалізацією подібної продукції у нас і у наших дилерів - Дніпро, Київ, Харків або з доставкою по всій Україні! Вартість виробу залежить від виду і матеріалу виготовлення.