+38 (050) 403 27 99 Зворотній дзвінок
Пн-Птн 09:00-18:00 Сб-Нд: вихідний
Задати питання
0

Навушники на каску

Навушники на каску

Показано з 1 по 9 із 9 (всього сторінок: 1)

Купити навушники на каску можна у спеціалізованому інтернет-магазині. Це протишумний виріб, який має спеціальне кріплення. Пристрій підходить для використання в різних робочих умовах, де потрібне забезпечення хорошого захисту органів слуху, а також голови. Сюди варто зарахувати:

Лісообробну промисловість та будівництво.

Важку промисловість.

Нафтогазову промисловість.


Чому варто купити навушники на каску?

Купівля навушників із кріпленням на каску – важливий захід. Робота за умов високочастотного шуму, і навіть рокоту – дуже небезпечна людини. Тут не обійтися без застосування спеціальних засобів захисту. Йдеться і про забезпечення гарної захищеності самих органів слуху. Для цього використовуються спеціальні навушники.


Основні переваги пристрою:


Наявність кріплення для встановлення на каску.

Рівномірний та ефективний розподіл тиску.

Мінімальна вага протишумних навушників.

Легкість та простота в регулюванні розміру.

Робота із електричною енергією.

Максимальна простота в обслуговуванні та експлуатації.


При виникненні шуму, що знаходиться в межах понад 85 дБ, виникає ризик виникнення дійсно незворотних порушень самого слуху. Якщо працівник на регулярній основі стикається з найвищим звуковим тиском, тоді рекомендовано застосування протишумних навушників.


Високоякісний захисний пристрій – це відмінний компроміс між чудовою звукоізоляцією та комфортною експлуатацією. Персональний інструмент цього виду ніколи не перешкоджатиме високопрофесійному виконанню роботи. Великою популярністю користуються і навушники, що регулюються по висоті. Це просто чудовий варіант для забезпечення максимально щільного прилягання.


Тиск, який зазнаватиме органи слуху людини при застосуванні спеціальних захисних навушників, є близьким до ідеального. Тому в необхідності застосування цього пристрою навіть не варто сумніватися.


Купити навушники на каску дуже просто!

У продажу представлений великий вибір різних протишумних навушників. Наприклад, вони можуть бути призначені для забезпечення, пасивного або активного захисту, а також для організації гарного комунікаційного зв'язку. Більшість навушників пропонується до покупки за прийнятною ціною. Тому подібний захист може легко та без проблем придбаний навіть власниками невеликих фірм.


Бажаєте купити навушники на каску за найкращою вартістю? Все просто! Рекомендується вивчити асортимент та підібрати найкращу модель цього пристрою!