+38 (050) 403 27 99 Зворотній дзвінок
Пн-Птн 09:00-18:00 Сб-Нд: вихідний
Задати питання
0

Диски зачисні

Диски зачисні

Диск зачисний 3M 65555 UNIFAM T27  230х22,23х6,8 мм
33.37 грн.
В наявності
Показано з 1 по 15 із 25 (всього сторінок: 2)

Зачистний диск - це обладнання яке використовується повсюдно на різних виробництвах по обробці металу, ремонтних і інших. Фахівці які працюють із зачищенням знають як правильно вибрати і купити зачистной диск. Ми ж пропонуємо зачисні диски, які полюбилися нашим покупцям і про них ми чуємо тільки хороші відгуки.


Зачисні диски 3М - ідеально підходять для вирішення виробничих завдань при яких з поверхні металевого виробу необхідно зняти великий обсяг металу:


обробка зони зварного шва,

зачистка виробів перед зварювальними роботами,

видалення шва зварювання,

видалення фаски,

зачистка зварювальної окалини,

грата (шлаку після зварювання),

бризок розплавленого металу після зварювання.

Потрібно купити зачистной диск якщо необхідно обробити площину, кромки, внутрішні кутові з'єднання, а також деталі складної геометрії.


Які види зачищувальних дисків?

Зачисні диски 3М діляться на:


Диски 3M ™ Cubitron ™ II

Зачисні диски 3M ™ Inox, для обробки нержавіючих сталей і м'яких металів

Зачисні диски 3M ™ Silver для обробки будь-яких вуглецевих, легованих і нержавіючих сталей

Диски 3M ™ Green Corps ™ призначені для широкого спектру застосувань при обробці поверхні зі сталі, нержавіючих, чорних і кольорових металів

Диски 3M ™ High Performance ™, призначені для робіт по нержавіючої та м'якої сталі

Зачисні диски 3М ™ Scotch-Brite ™ Clean & Strip Roloc XT-ZR, готують поверхню для зварювального обробки і наступних зачищувальних робіт. Легко справляються з окалиною, фарбою, іржею та ін.

Зачисні диски 3М ™ Roloc + EXL Unitised Wheel XL-UR, відмінність полягає у високій агресивності різання і гнучкості, підходять для робіт з титаном, що не іржавіють і іншими металами.

Зачисні диски 3М ™ Scotch-Brite ™ Clean & Strip Roloc CG-ZR, швидко справляються зі зняттям фарби, іржі, герметиків з будь-яких поверхонь.

Стала необхідність купити зачистной диск? Тоді Ви можете звернутися в нашу компанію, що займається реалізацією такого типу продукції у нас і у наших дилерів - Дніпро, Київ, Харків або з доставкою по всій Україні! Вартість продукції залежить від виду і матеріалу виготовлення.